هتل آمبر باکو

صفحه نخست هتل هتل آمبر باکو

با هتل آمبر باکو آشنا شوید

در بین هتل های چهار ستاره باکو،اگر به دنبال یک هتل با قیمت مناسب هستید که دارای استخر در یک موقعیت مناسب باشد،می توانید نیم نگاهی به هتل آمبر باکو داشته باشید.این هتل در یک موقعیت بسیار عالی،منطقه یاسامال،می تواند اقامت گاهی مناسب برای گردشگران باشد.در ادامه همراه باکوهلدینگ باشید تا به معرفی این هتل بپردازیم.

[caption id="attachment_3917" align="aligncenter" width="1024"]هتل آمبر باکو نمایی از ساختمان هتل[/caption]

امکانات و خدمات هتل آمبر باکو

استخر،سالن ماساژ،حمام ترکی،سونا،رستوران و .... از مهمترین امکانات این هتل است که می توانید در تور باکو از آن استتفاده کنید.

[caption id="attachment_3918" align="aligncenter" width="1024"]استخر هتل آمبر باکو استخر هتل[/caption]

این هتل با قرار گیری در مرکز شهر باکو و در کنار ایستگاه متروی نظامی،هرگونه هزنیه اضافی که مربوط به رفت و آمد شما در سطح شهر باشد را حذف خواهد کرد.مرکز خرید نظامی نیز در نزدیکی هتل واقع شده است.هر اتاق با رنگ های آبی و قهوه ای تزئین شده است. همه واحدها دارای تلویزیون صفحه تخت هستند. برای راحتی شما سشوار و دمپایی در حمام ها پیدا خواهید کرد.همچنین شما می توانید به رستوران هتل آمبر باکو مراجعه کرده و از غذاهای محلی و غذاهای اروپایی استفاده کنید. میهمانان می توانند از یک فنجان قهوه در کافه در محل استفاده کنند.

[caption id="attachment_3919" align="aligncenter" width="1024"]اتاق های هتل آمبر باکو اتاق های هتل[/caption]

اگر قصد دارید از شهر قدیمی باکو و خیابان نظامی دیدن کنید،بهتر است بدانید که با پای پیاده از محل اقامت خود،حدود 15 دقیقه پیاده روی خواهید داشت.همچنین سایر دیدنی های باکو نیز فاصله چندانی با شما ندارند.برای روشن تر شدن این موضوع شما می توانید به ابزار گوگل مپ مراجعه کرده و فاصله هتل تا دیدنی ها و مکان های مختلف را بسنجید.برای اطلاعات بیشتر،می توانید به سایت هتل مراجعه کنید.

[caption id="attachment_3920" align="aligncenter" width="1024"]رستوران هتل آمبر باکو رستوران هتل[/caption]

در مجموع،اگر قصد رزرو هتلی ارزان قیمت،با امکانات خوب در مرکز شهر هستید،پیشنهاد ما هتل آمبر باکو است.همچنین،در صورتیکه قصد رزرو تور زمینی باکو،ویزای آذربایجان،اجاره آپارتمان در باکو و سایر خدمات را دارید،خواهشمندیم با ما در تماس باشید تا شما را به عنوان کارگزار باکو،راهنمایی کنیم.

ثبت دیدگاه

عضویت در خبرنامه

دریافت اخبار و کدهای تخفیف ویژه