اجاره آپارتمان در باکو | رزرو آپارتمان و سوئیت ارزان در باکو – باکوهلدینگ

چرا اجاره آپارتمان در باکو بهتر از رزرو هتل است؟

مهمترین دلیل اینکه مسافرها در باکو به جای اقامت در هتل،آپارتمان اجاره میکنند بحث هزینه است . علی الخصوص که این روز ها ارزش ریال افت زیادی در برابرارزهای خارجی داشته و هزینه چند شب اقامت هتل مساوی با یک ماه حقوق یک کارمند است . ولی سوال اینجاست که چه زمانی اجاره آپارتمان در باکو به صرفه تر از هتل است ؟

زمانی که تعداد افراد بیش از ۳ نفر بوده و یا به صورت خانوادگی قصد سفر به شهر باکو را دارند بهتر است به فکر اجاره آپارتمان در باکو باشند . چرا که در هتل ها برای بیش از سه نفر باید دو اتاق درخواست نمود و هزینه دو اتاق در هتل بیشتر از یک آپارتمان چهار نفره است . فعلا بحث درباره قیمت اجاره آپارتمان در باکو و ارزش آن است و در مورد سایر موارد در بخش های بعدی مقاله توضیح خواهیم داد که چه مسانلی دارای اهمیت است.

برای اینکه بتوانیم قیاس قیمتی داشته باشیم فرض بگیریم که ما یک خانواده سه نفره هستیم که قصد داریم ۳ شب در باکو اقامت کنیم هزینه اجاره یک اتاق دو تخته در یک هتل سه ستاره برابر با ۸۰ منات است که برای نفر سوم با ۲۰ منات در همان اتاق تخت اضافه قرار داده میشود که میشود مجموعا ۱۰۰ منات و برای هر شب که مجموع هزینه نهایی ۳۰۰ منات می شود به ازای هر نفر ۱۰۰ منات برای ۳ شب اقامت .

در صورتی که خانواده چهار نفره باشد چه میشود ؟ برای خانواده ۴ نفره نیاز به دو اتاق دبل هست که برای هر اتاق میشود ۸۰ منات و جمع ۳ شب هر دو اتاق میشود ۴۸۰ منات که اگر بر تعداد تقسیم نمایید میشود ۱۲۰ منات به ازای هر نفر سه شب اقامت . پس هزینه زمانی که تعداد افراد بالاتر میرود افزایش می یابد در صورتیکه در یک آپارتمان دو خوابه با ارزش ۱۴۰ منات هزینه اقامت ۴ نفر برای سه شب به ازای هر نفر می شود ۱۰۵ منات و در صورتیکه تعداد بیشتر باشد قیمت ها پایین تر هم می رود .همانطور که اشاره شد رزرو آپارتمان در باکو برای خانواده های پر جمعیت اقتصادی تر از رزرو هتل می باشد .

چه تفاوتی بین هتل و هاستل و آپارتمان هست ؟

تفاوت این مکان های اقامتی در چند مورد بررسی می شود از قبیل راحتی ، کاربری ، امکانات ، مکان ، دسترسی ، امنیت ، پرستیژ و… که مایلیم در این مبحث برای شما توضیح دهیم.در بحث راحتی باید گفت که آپارتمان دارای بیشترین راحتی در بین این اماکن اقامتی است بدلیل اینکه دقیقا مثل منزل شماست و شما میتوانید به منزل خود میهمان دعوت کنید ، میتوانید در منزل خود آشپزی و شستشو کنید ، میتوانید میهمانی بگیرید و با صدای بلند (با رعایت همسایگی ) موسیقی گوش کنید و… در صورتیکه در هتل و هاستل مقرراتی وجود دارد که ملزم به رعایت آن ها هستید و نمی توانید از قوانین تخطی کنید .

چه نوع آپارتمانی در باکو مناسب حال مسافران ایرانی است ؟

اکثر مسافران ایرانی از آنجایی که به صورت دسته جمعی سفر میکنند و در پی رزرو آپارتمان در باکو با قیمت مناسب هستند و درکنار آن دوست دارن که محل اقامت آن ها نزدیک به دیدنی های باکو باشد،بهتر است در پی آپارتمانی باشند که قیمت آن مقرون به صرفه باشد و به جاذبه های توریستی شهر نزدیک باشد.ما به عنوان کارگزار باکو سعی میکنم تا همیشه بهترین پیشنهاد را در مورد اجاره آپارتمان در باکو به مسفران عزیز داده و همه ی جوانب اقامت و هزینه را در نظر بگیریم تا سفری مقرون به صرفه و با کیفیت را برای مسافران تور باکو برنامه ریزی کنیم.

در کجای باکو آپارتمان اجاره کنیم ؟

طبیعتا هرچه آپارتمان شما به مناطق تاریخی و جاذبه های توریستی باکو نزدیکتر باشد بهتر است اما ممکن است قیمت آپارتمان در این مناطق کمی گران باشد یا آپارتمان های قدیمی نصیب شما بشود؛ در این صورت برای اجاره آپارتمان در باکو بهتر است مناطقی را انتخاب کنید که دسترسی راحت تری به ایستگاه های مترو یا اتوبوس داشته باشد و مجبور به پرداخت هزینه تاکسی برای رسیدن به مرکز شهر نباشید.

هزینه اجاره آپارتمان در باکو چقدر است ؟

قیمت اجاره آپارتمان در باکو و هزینه رزرو آپارتمان یا سوئیت در باکو معمولا با توجه به موقعیت و امکانات آپارتمان تعیین میشود.به همین منظور اگر به دنبال قیمت مناسب هستید،بهتر است با همکاران ما در باکوهلدینگ در تماس باشید تا شما را بهتر راهنمایی کنیم.

برای اجاره آپارتمان در باکو چه مدارکی نیاز هست ؟

برای اینکه بتوانید آپارتمان در باکو رزرو کنید،باید پاسپورت خود را به عنوان امانت نزد اجاره دهنده ارائه دهید.

از چه اشخاص یا شرکتهایی در باکو آپارتمان اجاره کنیم ؟

برای اینکه خیال شما از رزرو آپارتمان در باکو راحت باشد،بهتر است که با شرکت های معتبر در تماس باشید.توجه داشته باشید که برخی از افراد با سوء استفاده از مسافران در شهر باکو،با قیمت های نجومی مسافران عزیز را طعمه قرار میدهند.همچنین ممکن است در زمان رزرو آپارتمان از طریق افراد یا شرکت های متفرقه آپارتمانی را که شما بر سر آن توافق کرده اید،در شهر باکو به شما ندهند و به جای آن آپارتمانی دیگر را برای شما در نظر گرفته باشند.در برخی از موارد،برخی از افراد که قصد اجاره آپارتمان به هموطنانمان را داشته اند،مسافران عزیز با مشکلات جدی روبرو بوده اند.

حتی ممکن است در برخی موارد به شما قول آپارتمان یا سوئیت در مرکز شهر را بدهند و پس از سفر به باکو،شما با سوئیت یا آپارتمانی در فاصله دور از شهر مواجه شوید.پس بنابراین به شما پیشنهاد میدهیم در صورتیکه قصد رزرو و اجاره آپارتمان در باکو را دارید،از شرکت های معتبر که دارای دفتر در تهران و باکو هستند اقدام فرمائید.ما به عنوان کارگزاری مطمئن،تا آخرین روز سفر همراه شما خواهیم بود.

تفاوت امکانات هتل با آپارتمان چیست ؟

خوب،این برای همه روشن است که امکانات هتل همیشه بهتر و کامل تر از امکان آپارتمان است.مسلما هرکدام ویژگی ها و شرایط خاص خود را دارند.اگر قصد دارید امکاناتی همچون استخر،سونا،جکوزی و … را داشته باشید،بهتر است که به سراغ رزرو هتل های باکو بروید.اگر به صورت گروهی سفر میکنید و دوست دارید از قوانین خاص هتل دور باشید،بهتر است به سراغ رزرو آپارتمان در باکو بروید.به عنوان مثال در صورتیکه قصد داشته باشید یکی از دوستان خود را به هتل دعوت کنید،مجبور به پرداخت شارژ اضافی بابت دوست خود خواهی بود.در صورتیکه آپارتمان در باکو،همچین قانونی را ندارد.

امنیت آپارتمان بهتر است یا هتل؟

مسلما شهر باکو شهری امن است.فرقی ندارد که برای اقامت در باکو به آپارتمان بروید یا هتل.مهم این است که با کارگزاری مطمئن طرف حساب باشید تا از روز اول تا آخر سفر شما را پشتیبانی کند.اما برای اطلاعات بیشتر بهتر است بدانید که هتل به دلیل وجود امکاناتی همچون دوربین مداربسته،دربان و … شرایط امنیتی بهتری نسبت به آپارتمان دارد.

۱۰۰%
تضمین بهترین قیمت و کیفیت
 • اجاره آپارتمان ارزان و با کیفیت در باکو
19 نظرات
 1. حسین می گوید

  سلام ما از شیراز هستیم
  در صورتی که ما بخواهیم یک ماه بمانیم شما هتل را پیشنهاد میدهید یا آپارتمان را ما پنج نفر هستیم و خانواده هستیم ولی مهمان نداریم.

  1. User1 می گوید

   درود دوست عزیز
   در صورتیکه شما بخواهید به مدت یک ماه در شهر باکو اقامت داشته باشید و اگر بخواهید اقامتی مقرون به صرفه داشته باشید به شما پیشنهاد میدیم که به دنبال اجاره آپارتمان در باکو باشید.ما میتونیم برای شما آپارتمانی با قیمت مناسب در مرکز شهر رزرو کنیم.
   موفق باشید.

 2. mohammad می گوید

  بسیار هم عالی.
  به نظر شما شرایط رزرو و اجاره آپارتمان در باکو در دی ماه به چه صورت خواهد بود؟
  ما قصد داریم با دوستان به باکو در این ماه سفر کنیم.
  ممنون میشم راهنمایی کنید.
  سپاس.

  1. User1 می گوید

   درود دوست عزیز
   دی ماه به خاطر مراسم سال نو میلادی،ممکن هست که کمی با افزایش نرخ روبرو باشیم.اما ما میتونیم بهترین خدمات و امکانات رو براتون فراهم کنیم با بهترین قیمت آپارتمان در باکو.
   همچنین شما میتونید با همکاران ما در واحد فروش و قسمت اجاره آپارتمان در باکو در تماس باشید تا به صورت کامل راهنماییتون کنن.
   موفق باشید

 3. سهیلا می گوید

  سلام وقت بخیر .خواهر بنده قصد دارند برای سال میلادی با خانواده ۴ نفره خود به کشور آذربایجان سفر کنند و آشنایی با این کشور ندارند اگر بخواهند از طریق رزرو خانه ازطریق باکو هلدینگ اقدام کنند ایا کسی هست که در گردشگری انها را راهنمایی کنه و هزینه ای هم باید پرداخت کنند!؟متشکرم

  1. User1 می گوید

   درود و عرض ادب
   بله ما میتونیم به بهترین شکل راهنمای شما باشیم.سعی بر اینه که با بهترین خدمات و بهترین قیمت ها بتونیم مسافران خودمون رو در شهر زیبای باکو پشتیبانی کنیم.امیدواریم که بتونیم کارگزار خوبی در شهر باکو باشیم.
   موفق باشید.

 4. سهیلا می گوید

  سلام وقت بخیر خسته نباشید.سپاس بخاطر زحماتتان .بسیار عالیه که شما هستید تا هموطنانی که به باکو سفر میکنند آسوده خاطر سفر کنند .سپاس

  1. User1 می گوید

   درود دوست من
   نظر لطف شما هست.
   موفق باشید.

 5. ahmad می گوید

  سلام ما با خانواده میخوایم بریم باکو
  ب نظرتون کدوم منطقه بهتره واسه اجاریه اپارتمان در باکو

  1. User1 می گوید

   سلام و عرض ادب
   این بسته به شما داره که برای چه کاری میخواهید به شهر باکو سفر کنید.اما از اونجایی که معمولا هموطنای ما بیشتر به خاطر تفریح و بازدید از جاذبه های توریستی به این شهر سفر میکنن،بهتره که در مرکز شهر و نزدیک به دیدنی های باکو باشه تا بتونید بدون پرداخت هزینه تاکسی از آن دیدن کنید.ما میتونیم برای شما در بهترین موقعیت نسبت به رزرو آپاتمان در باکو اقدام کنیم.
   موفق باشید.

 6. سینا می گوید

  سلام ادمین
  بهترین تور باکو با کمترین بودجه را لطفا توضیح بدید .
  با تشکر

  1. User1 می گوید

   سلام آقیا سینا
   برای اینکه بتونید اطلاعات دقیقی در مورد تورهای باکو داشته باشید،میتونید به لینک زیر مراجعه کنید.
   https://bakuholding.com/baku-tour/
   موفق باشید.

 7. مصطفی کریمی می گوید

  سلام
  مطالب خوبی نوشته بودید بابت اجاره آپارتمان
  شما در شهر های دیگه آذربایجان مثل قوبا و قبله هم میتونید آپارتمان اجاره کنید ؟
  لطفا راهنمایی کنید که ما میحوایم ۳ روز باکو باشیم ۳ روز هم قوبا
  با تشکر

  1. User1 می گوید

   درود دوست عزیز
   در تمامی نقاط آذربایجان میتونیم بهتون خدمات بدیم و پشتیبانی کنیم.
   موفق باشید.

 8. sajjad می گوید

  با سلام
  خوب هستین ؟
  خبر هایی مبنی بر اقامت کاری در باکو شنیدم
  ایا امکان کاریابی در باکو نیز میسر هست ؟؟
  ممنون میشم کمک کنید

  1. User1 می گوید

   درود و عرض ادب دوست من
   در صورتیکه از جای خاصی دعوتنامه کاری داشته باشید،میتونید اقامت کاری بگیرید.
   موفق باشید.

 9. saeed می گوید

  درود بر شما..شغل خشکشویی در موردش توضیحات،اطلاعاتی میخواستم

 10. محمود ندرخانی می گوید

  سلام بنده یک اپارتمان ارزان برای اقامت یک ماهه میخام در باکو یا حوالی ان فقط مبلع کرایه ان مناسب باشد مننون میشم راهنمایی کنید

  1. User1 می گوید

   درود و عرض ادب دوست عزیز
   دوست عزیز همکاران تماس میگرن خدمت شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.