باکو در شب

صفحه نخست وبلاگ باکو در شب

باکو در شب چگونه است؟

اگر قصد سفر به شهر زیبای باکو را دارید و به دنیال آن هستید که دیدنی های باکو را در شب چیست و کدام یک از مناطق این شهر را می توان در شب گشت،می توانید در این مقاله آن را بیابید.ما سعی کرده ایم تا به شما نشان دهیم که این شهر در شب چطور است و چه کارهایی می توانید در این شهر زیبا انجام دهید.در ادامه همراه باکوهلدینگ باشید.

یکی از جذاب ترین نقاط باکو،پارک شهید لر است که می تواند شما را حیرت زده کند.اگر قصد دارید در تور باکو،نمای زیبا از شهر باکو داشته باشید،پیشنهاد میکنیم به این پارک بروید و از تماشای این شهر زیبا در شب لذت ببرید.در این پارک می توانید تصاویر خاطره انگیز در کنار برج های شعله از خود بگیرید و لذت ببرید.

شهر باکو در شبیکی دیگر از دیدنی های باکو در شب،خیابان نظامی است که بسیار جذاب است.انواع رستوران،کلاب،فروشگاه های متنوع،خیابان های سنگ فرش که با لوسترهای زیبا و ساختمان های قدیمی تزئین شده است،می تواند نظر هر بیننده ای را به خود جلب کند.در این منطقه صندلی های زیادی برای رفاه حال مسافران تعبیه شده است.از مهمترین دیدنی های این نقطه می توان به میدان فواره ها اشاره کرد.

خیابان نظامی باکو در شببلوار شهر یا بلوار دریا،یکی از دیدنی ترین و پر جنب و جوش ترین مکان های باکو است که پیشنهاد می شود حتی برای یک بار هم که شده با این مکان بروید و از قم زدن در آن لذت ببرید.این بلوار در ساحل دریای خزر ساخته شده است و شما می توانید از دیدن آن لذت ببرید.اکثر ساختمان ها مدرن باکو و مراکز خرید در روبروی این بلوار واقع شده است.

بولوار شهر باکو در شبدر مجموع باکو شهری زیبا است که در شب زیبایی آن دو چندان می شود و از تماشای آن می توانید لذت ببرید.همچنین خواهشمندیم در صورتیکه قصد سفر به شهر باکو را دارید برای ررزو هتل در باکو و تور زمینی باکو با من در تماس باشید.

ثبت دیدگاه

عضویت در خبرنامه

دریافت اخبار و کدهای تخفیف ویژه