تور باکو نوروز ۹۹

قیمت تور باکو نوروز 99

پکیج تور باکو ویژه نوروز 1399

جشن باستانی نوروز و تور باکو نوروز

نوروز یک سنت دیرینه است که هر سال در کشورهای مختلف نظیر ایران،آذربایجان،تاجیکستان و ..... برگزار میشود.ما در این مطلب قصد داریم تا در مورد جشن نوروز در کشور اذربایجان اطلاعاتی ارائه دهیم و در صورتیکه قصد داشته باشید با تور باکو نوروز در این جشن بزرگ شرکت کنید،بد نیست اطلاعاتی راجع به این جشن باستانی داشته باشید.در ادامه همراه باکوهلدینگ باشید.

آذربایجان، سرزمین آتش، جشن نوروز، سال نو ایرانی را در اولین روز بهار جشن میگیرد."نوروز" به معنای "روز جدید" به زبان فارسی است. در طول جشن ها، رقاصان و ورزشکاران خیابان ها را پر می کنند و جشن تغییر فصل را باشکوه بررگزار میکنند."نوروز نماد چرخاندن زمین در اطراف خورشید، تغییر فصول و شروع فصل جدید کار در زمینه های مختلف است.به دنبال یک سنت قدیمی، آتش مقدس معبد آتش زرتشتی توسط مشعل به میدان مرکزی در سارخانی برای روشن کردن آتش بازی نوروز وارد می شود.

تصویری از مرد در جشن نوروز در باکوآتش نوروز باید از یک مکان مقدس باشد. شما می توانید آن را با سنت المپیک مقایسه کنید، جایی که آتش یونان در سراسر جهان سفر می کند. بنابراین، هنگامی که نوروز را جشن می گیرند،همیشه آتش را از معبد آتشگاه زرتشتی باستان می گیرند.آتش همیشه نقش مهمی در جشن نوروز داشته است. مردم آذربایجان به قدرت تملک خود اعتقاد دارند. آتش سوزی بقا است، گرما، زندگی و غذا را فراهم می کند.موزه سنتی و قوم شناسی در روستای گال، نزدیک شهر باکو، خانه دایره سنگی 5000 ساله دارد. در قلب آن آتش قرار دارد و مردم هر سال برای جشن گرفتن سال نو در نوروز دور این مکان تجمع میکنند و جشن نوروز را برپا میکنند.پیشنهاد میدهیم برای آشنا شدن با این رسوم در تور باکو نوروز به این مکان بروید.

تصوری زیبا از معبد آتشگاه باکو در تور نوروز باکودر سال جدید تمام کشور آذربایجان،مخصوصا شهر باکو رنگ و بویی تازه به خود میگیرد و تمامی شهر چراغانی میشود.همه خود را برای برپایی جشنی بزرگ آماده میکنند و آماده جشن و پایکوبی میشوند.اگر در نوروز به این شهر سفر کنید،هرگز نمیتواید به هتل یا آپارتمان خود بازگردید.تعجب نکنید.آنقدر شهر پر جنب و جوش است و انواع و اقسام جشن ها و مراسم در عید نوروز برگزار میشود که واقعا گیج کننده خواهد بود که به تماشای کدام جشن یا مراسم بروید.

خواهشمندیم برای رزرو تور باکو و اخذ ویزای آذربایجان با ما در تماس باشید. موفق باشید.

دیدگاه ها :

 • user
  Agrapart

  Thanks a lot..

  • user
   User1

   Your welcome my friend.

عضویت در خبرنامه

دریافت اخبار و کدهای تخفیف ویژه