فستیوال و جشنواره خرید باکو ،آذربایجان – باکوهلدینگ

جشنواره خرید باکو جزئیات آن

یکی از بهترین و پرجنب و جوش ترین فستیوال های باکو، جشنواره خرید باکو است.شهر باکو با رشد روز افزون خود،دارای مراکز خرید متعدد با برندهای معتبر دنیا است و هر شخصی میتواند متناسب با سلیقه خود،هر نوع کالایی را انتخاب کرده و خرید کند.به همین منظور در صورتیکه قصد سفر به باکو را دارید و میخواهید در جشنواره خرید باکو حضور داشته باشید،همراه باکوهلدینگ باشید تا با جزئیات آن آشنا شوید.

از یکم ماه می تا ۳۱ می،جشنواره خرید باکو برگزار میشود و برای سومین بار آذربایجان را تبدیل به مرکز تجارت بین المللی می کند. به طور سنتی، مهمانان باکو و ساکنان محلی با انتخاب گسترده ای از فرصت های خرید مناسب بهره مند خواهند شد. اگر به دنبال کالاهای با کیفیت هستید و می خواهید در زمان و پول صرفه جویی کنید فرصت را از دست ندهید و از فستیوال خرید باکو استفاده کنید!

از کمپین های ویژه و پیشنهادات تخفیف بهره مند شوید!

تعداد فروشگاه های شرکت کننده در جشنواره روز به روز افزایش می یابد! تنها در طول جشنواره خرید باکو و در میان کمپین ها و تخفیف های خاص، خریداران می توانند لباس های مارک های مشهور جهان، لوازم خانگی، الکترونیک، مبلمان، عطر و لوازم آرایشی و همچنین کالاهای دیگر را با قیمت های ویژه خریداری کنند. به طوری که در جشنواره پاییز در سال ۲۰۱۷، سوپرمارکتها نیز وارد جشنواره شدند.

بدون مالیات – خرید با سود بیشتر و بیشتر!

در طی سومین جشنواره خرید ، به طور مشابه جشنواره در پاییز ۲۰۱۷، ساکنان محلی و همچنین شهروندان خارجی نه تنها قادر خواهند بود از تخفیف ویژه بهره مند شوند، بلکه فرصتی برای خرید سودآور با سیستم مالیاتی رایگان،تنها از فروشگاه هایی که برچسب “جشنواره خرید باکو” را دارند،برخوردار خواهند بود.

در چارچوب جشنواره خرید باکو ، ۷۱،۳۳۱ معامله برای بازگشت پول توسط سیستم مالیاتی رایگان تایید شده است و بیش از ۶۵۰۰ گردشگر از سیستم مالیاتی رایگان در کنار خریداران محلی بهره مند شده اند.طبق حکم رئیس جمهوری آذربایجان الهام علی اف، از اول سپتامبر ۲۰۱۶، اداره مربوطه آذربایجان تحت وزارت فرهنگ و گردشگری موظف است که برای برگزاری جشنواره های خرید اقدام کند.

لذت بردن از این فرصت برای خرید کالاهای مورد علاقه خود با قیمت مناسب در طول جشنواره خرید باکو را تجربه کنید. همراه با فرصت های ذکر شده در بالا، یک قرعه کشی ویژه “موبایل” با جوایز ارزشمند برای برندگان، تشویق بازی ها در مراکز خرید، و همچنین سایر فعالیت های سرگرم کننده در طول جشنواره برگزار می شود.

اگر  در شهر باکو یک فروشگاه، یک رستوران یا یک کافه داشته باشید – بپیوندید!

هر فروشگاه، رستوران یا کافه در باکو می تواند در جشنواره خرید باکو شرکت کند. تمام کارآفرینانی که مایل به شرکت در جشنواره هستند و مایلند که مشتریان خود را با استفاده از Tax Free یا با هدف افزایش آگاهی نام تجاری خود از طریق شرکت در برنامه های تبلیغاتی این جشنواره،بدست آورند،میتوانند در ای جشنواره شرکت کنند.

حدود ۸۰۰ فروشگاه در باکو به این جشنواره پیوستند.علاوه بر این، در طول جشنواره، برنامه ریزی برای برگزاری قرعه کشی، بازی ها، نمایش های مد و دیگر رویدادها که شرکت کنندگان می توانند هدایای ارزشمند را برنده شوند، برنامه ریزی شده است.برای اولین بار، جشنواره خرید باکو ۱۰ آوریل ۲۰۱۷ برگزار شد، جشنواره دوم از ۱۵ اکتبر تا ۱۵ نوامبر برگزار شد.در طول سال دو بار برگزار می شود، جشنواره خرید باکو شهروندان آذربایجانی و مهمانان تور باکو را از فرصت های خرید منحصر به فرد برخوردار میکند.

از اولین جشنواره تا جشنواره دوم این فستیوال، در بازارهای بین المللی به موفقیت های بزرگی دست یافت و بازخورد مثبت از خریداران محلی دریافت کرد.همچنین هرسال،حجم زیادی از گردشگران،در زمان برگزاری جشنواره خرید باکو،به این شهر سفر سفر میکنند که خود باعث ایجاد درآمدهای مختلف برای کشور آذربایجان میشود.این پروژه کاملا موفق بوده و در مدت کوتاهی اعتماد خریداران نه تنها در آذربایجان بلکه در کشورهای مستقل مشترک المنافع را در بر داشته است.

خواهشمندیم برای رزرو هتل در باکو یا اجاره آپارتمان در باکو با ما در تماس باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.