هتل بست سنتر باکو

صفحه نخست هتل هتل بست سنتر باکو

با هتل بست سنتر باکو بیشتر آشنا شوید

یکی از مهمترین نکات در هنگام رزرو هتل های باکو،که باید در نظر داشت موقعیت مکانی آن است که هر گردشگری باید در هنگام برنامه ریزی برای سفر به باکو آن را در نظر داشته باشد.به همین منظور ما در این مقاله قصد داریم یکی از هتل های چهار ستاره باکو را که دارای موقعیتی بسیار مناسب است معرفی کنیم.در ادامه همراه باکوهلدینگ باشید تا به معرفی هتل بست سنتر باکو بپردازیم.

تصویری از هتل بست سنتر باکواین هتل در 700 متری از میدان فواره واقع شده است. این هتل 4 ستاره دارای یک پذیرش 24 ساعته است. مسجد تاز پیر کمتر از 1 کیلومتر از این هتل فاصله دارد.اتاقهای هتل دارای یک تخت، یک تلویزیون تخت با کانالهای ماهواره ای و یک حمام اختصاصی با لوازم آرایشی و دوش است. تمام اتاقهای هتل Best Center دارای تهویه ی مطبوع و میز هستند.هر روز صبح میتوانید به رستوران هتل بست سنتر باکو رفته و از خوردن صبحانه رایگان در آن لذت ببرید.

یکی از اتاق های هتل بست سنتر باکوکاخ اسماعیلیه در 15 دقیقه پیاده روی از محل اقامت فاصله دارد، در حالی که موزه ملی تاریخ آذربایجان 1.5 کیلومتر ار این هتل فاصله است.با توجه به بررسی های متنوع،این هتل مورد استقبال مسافران تور باکو قرار گرفته است و پیشنهاد ما به عنوان کارگزار باکو این است که اگر قصد دارید در هتل در مرکز شهر اقامت داشته باشید،میتوانید هتل بست سنتر باکو را انتخاب کنید.برای اطلاعات بیشتر در مورد این هتل می توانید به سایت بوکینگ مراجعه کنید.

همچنین خواهشمندیم در صورتیکه قصد رزرو تور زمینی باکو و  اخذ ویزای آذربایجان را دارید با ما در تماس باشید.

ثبت دیدگاه

عضویت در خبرنامه

دریافت اخبار و کدهای تخفیف ویژه