بلیت بازی های یورو ۲۰۲۰

آیا  بازی های یورو ۲۰۲۰ در آذربایجان برگزار میشود؟

با توجه به AFFA، فروش بلیط برای بازی های نهایی یورو ۲۰۲۰ از تاریخ ۱۲ ژوئن آغاز خواهد شد.حدود ۵۰۰ روز قبل از مرحله نهایی مسابقات قهرمانی ادامه دارد.از شصتمین سالگرد قهرمانی اروپا در سال ۲۰۱۲، کمیته اجرایی UEFA تصمیم گرفت که مسابقات قهرمانی را در سرتاسر قاره برگزار کند.مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا در سال ۲۰۲۰ در ۱۲ استادیوم مختلف در ۱۲ شهر ۱۲ کشور برگزار خواهد شد. در هر یک از این استادیوم ها، حداقل سه بازی از مرحله گروهی برگزار خواهد شد.

بازی های یورو 2020 در آذربایجانبازی نهایی یورو ۲۰۲۰ در ورزشگاه ومبلی لندن برگزار خواهد شد.دور مقدماتی یورو ۲۰۲۰ دوره ای از ماه مارس تا نوامبر ۲۰۱۹ را پوشش می دهد و تنها ۲۰ تیم در دور بعدی وارد خواهند شد.پس از مسابقات لیگ ملی باقی مانده چهار تیم مشخص خواهد شد.هر تیم ملی از ۵۵ کشور عضو UEFA حق بازی در دور مقدماتی را دارد. تیم ها به ۱۰ گروه تقسیم می شوند.

از این بین چهار بازی در بزرگترین استادیوم آذربایجان – استادیوم المپیک باکو برگزار می شود که می تواند ۶۸،۷۰۰ تماشاگر را در خود جای دهد. مسابقات در تاریخ ۱۳، ۱۷، ۲۱ (در گروه A) و ۴ ژوئیه (۱/۴ فینال)  برگزار خواهد شد.باکو، محل جدیدی از رویدادهای مهم بین المللی ورزشی، توانسته است جهان را با مهارت های سازمانی خود متعجب کند.پیشتر، Aleksander Ceferin، رئیس UEFA، برای شرکت در مراسم افتتاحیه لوگوی مسابقات قهرمانی اروپا در سال ۲۰۲۰ وارد باکو شد.

انجمن فدراسیون های فوتبال آذربایجان (AFFA) یک سازمان غیر دولتی مستقل است که فوتبال را در آذربایجان کنترل می کند. AFFA عضو فیفا و یوفا است.دفتر مرکزی این سازمان در باکو مستقر است. دفاتر منطقه ای این سازمان همچنین فعالیت می کنند. AFFA در ارتقاء و توسعه لیگ برتر آذربایجان، جام آذربایجان، بازی های تیم ملی و به طور کلی تمام فوتبال مشغول است.

اگر قصد دارید که در این مسابقات حضور داشته باشید و به دنبال تهیه ی بلیت بازی های یورو ۲۰۲۰ در آذربایجان هستید،میتوانید با مادر تماس باشید تا مراحل رزرو تور باکو را برای شما انجام دهیم.همچنین شما میتوانید برای رزرو تور زمینی باکو و رزرو هتل در باکو و اخذ ویزای آذربایجان با ما در تماس باشید.

موفق باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.