تور فرمول یک باکو

قیمت تور فرمول یک باکو

تور فرمول یک باکو و توضیحات آن

یکی از مهیج ترین مسابقه هایی که هر سال در شهر باکو برگزار میشود،مسابقات فرمول یک است.مشهورترین تیم ها از سراسر جهان در این مسابقات شرکت کرده و باهم به رقابت میپردازند.مسلما برای اینکه بتوانید از این مسابقات دیدن کنید،باید نسبت به رزرو تور فرمول یک باکو اقدام کنید.همچنین برای آشنایی بیشتر کاربران عزیز در مورد تور فرمول یک باکو ،در ادامه توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.در ادامه همراه باکوهلدینگ باشید.

شهر باکو سریعترین پیست شهری دنیا را دارد، مسابقات فرمول یک اتوموبیل رانی هر سال در نزدیکی بلوار ساحلی شهر باکو برگزار خواهد شد. با توجه به استقبال گسترده هموطنان عزیزمان از این مسابقات و با توجه به محدود بودن تعداد بلیط های این مسابقات، باکوهلدینگ به عنوان کارگزار باکو، آمادگی خود را برای رزرو بلیط های مسابقه و همچنین رزرو هتل های باکو در تاریخ های برگزاری مسابقات فرمول ۱ باکو اعلام می دارد.

باکو برای سومین سال است که میزبان این مسابقات است . پیست حیرت انگیز این مسابقات توسط هرمان تیلکه طراحی گردیده و بگونه ای است که از خیابان های اصلی باکو استفاده شده و به غیر از تغییرات جزئی برای آسفالت شهر قدیم و فنس کشی و علائم جایگاه آن خود پیست ثابت است .در تور فرمول یک باکو خواهید دید که مسابقه از میدان آزادلیق شروع میشود و پس از رد شدن از خانه دولت و عبور از اطراف شهر قدیم و کاخ شروانشاه و قلعه دختر از خیابان نفتچی لر ادامه مییابد و خاتمه می یابد و جایگاه پیت لاین و اهدا جوایز نیز در همین مکان است.

تصویری از مسیر مسیر پیست فرمول یک باکومسابقات فرمول یک در سه روز برگزار خواهد شد، در روز اول رانندگان به تمرین در پیست می پردازند تا با پیچ ها آشنا شوند و بدانند که هر پیچ را باید با چه سرعتی طی کنند. در روز دوم به روز تعیین خط مشهور است که در آن رتبه رانندگان بر اساس زمانی که پیست را دور می زنند بدست می آید. روز سوم، روز اصلی مسابقه است که به ترتیب زمانی که در روز قبل گرفته اند در خط شروع قرار می گیرند و با حریفان رقابت می کنند.

طول پیست باکو 6 کیلومتر بوده و دارای 20 پیچ مختلف است . بهترین زمان ثبت شده پیست مربوط به سباستین وتل راننده آلمانی تبار تیم فراری با زمان یک دقیقه و چهل و سه ثانیه و چهارصد و چهل صدم ثانیه است . حداکثر سرعت پیست 360 کیلومتر بر ساعت و باریک ترین قسمت پیست در هنگام عبور از کنار دروازه شهر قدیم به 7.6 متر می رسد . همچنین این پیست رکورد دار سریعترین پیست خیابانی دنیا را دارد که در محل خیابان نفتچی لر به حد اکثر 360 کیلومتر می رسد . و بعد از پیست فرمول بلژیک طولانی ترین پیست حال حاضر مسابقات است . بد نیست که با اخذ ویزای آذربایجان و رزرو تور باکو از این مسابقات لذت ببرید.

تصویری از پیست فرمول یک باکوعلاقه مندان بسیار زیادی با رزرو تور فرمول یک باکو برای تماشای این رویداد هیجان انگیز به باکو سفرمی کنند شایان ذکراست دولت آذربایجان برای این مسابقات هزینه ی بسیار زیادی می کند.تجربه ی سال گذشته نشان می دهداستقبال خوبی نیز ازاین مسابقات به عمل آورده است.مسئول برگزاری این مسابقات میگوید: «به دلیل آنکه مسیر مسابقه در داخل شهر قرار گرفته این مسئله میتواند جذاب و فوق العاده باشد. رانندگان مسیری را طی می کنند که از کنار دریا و بخش قدیمی شهر می گذرد. منطقه ای که در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار گرفته است. این مسیر از پیچ های تند، سربالایی ها و شیب های ناگهانی تشکیل شده که میتواند برای رانندگان یک چالش واقعی به شمار آید.»

بدون شک آذربایجان با برگزاری مسابقه فرمول یک دستکم برای یک هفته مرکز توجه جهان خواهد بود و شاید بتواند از این راه اعتباری برای خود دست و پا کند. اما سوال اینجا است که برگزارکنندگان فرمول یک به جز کسب درآمد، از رفتن به آذربایجان چه سودی میبرند.برگزاری مسابقه فرمول یک در آذربایجان حدود شصت میلیون دلار در سال برای فرمول یک درآمد دارد. قراردارد برای برگزاری مسابقه در هفت سال آینده بسته شده و هر سال این درآمد ده درصد بیشتر خواهد شد. بنابراین در مجموع فرمول یک حدود ۵۷۰ میلیون دلار از برگزاری مسابقه در کشور آذربایجان درآمد کسب خواهد کرد. از این درآمد به هر تیم حدود بیست میلیون دلار میرسد.پیشنهاد میدهیم با رزرو تور فرمول یک باکو از تماشای این مسابقات لذت ببرید.

لازم بذکر است که تاریخ برگزاری این مسابقات 26 - 28 جولای 2019 میباشد.

موفق باشید.

ثبت دیدگاه

عضویت در خبرنامه

دریافت اخبار و کدهای تخفیف ویژه