جشنواره غذای بین المللی در باکو

هدف از جشنواره غذای بین المللی در باکو چیست؟

فستیوال غذای بین المللی «طعم فرانسه» از ۱- ۱۶ مارچ در باکو برگزاز خواهد شد.Sputnik Azerbaijan گفت که رویداد مشابه در تعدادی از کشورهای جهان، از جمله در آذربایجان، برای پنجمین بار برگزار می شود.جشنواره غذای بین المللی در باکو ، بهترین طعم رستوران های پاریس را برای شما به ارمغان می آورد.هدف این پروژه ارتقاء غذاهای فرانسوی است.در ادامه همراه باکوهلدینگ باشید.

تصویری از غذا در جشنواره غذای بین المللی در باکوسنت برگزاری جشنواره آشپزی در تعدادی از کشورها در سراسر جهان توسط لورن فابیوس، وزیر امور خارجه سابق فرانسه، در سال ۲۰۱۵ به اجرا گذاشته شد.در آستانه جشنواره، موسسه Français d’Azerbaidjan از شما دعوت می کند تا از نمایش فیلم ها و مسابقات اختصاص یافته به غذاهای فرانسوی لذت ببرید.هر جمعه ماه فوریه، فیلم های ویژه و مستند در مورد غذاهای فرانسوی در باشگاه سینمایی «برجسته» ارائه خواهند شد. ورود آزاد است فیلم ها به زبان فرانسه عرضه می شوند.

فیلم(Les Saveurs du Palais” (2012″توسط مسیح وینسنت در تاریخ ۱ فوریه نمایش داده خواهد شد.تماشاچیان فلیپ مویل در ۸ فوریه از فیلم “آشپزی و اعتیاد” لذت خواهند برد.مستند “آشپزخانه عادلانه” توسط امانوئل موریس و نیکولاس Thome در ۱۵ فوریه نشان داده خواهد شد.نمایشنامه “کوسکوس و کیک قرمز” توسط عبدالطیف Keshish در ۲۲ فوریه نمایش داده می شود.

آذربایجان و فرانسه روابط دیپلماتیک را در فوریه ۱۹۹۲ برقرار کردند.شرکت های فرانسوی به طور فعال در صنایع پتروشیمی، مواد غذایی، کشاورزی، مهندسی ماشین، گردشگری و دیگر حوزه های آذربایجان شرکت می کنند.بیش از ۹۰ شرکت از فرانسه در پروژه های نفت و گاز آذربایجان به عنوان قراردادی های فرعی فعالیت می کنند.

در صورتیکه به دنبال یک رویداد هیجا انگیز در شهر باکو هستید،پیشنهاد میدهیم در جشنواره غذای بین المللی در باکو شرکت کنید و از آن لذت ببرید.همچنین،در صورتیکه به دنبال رزرو تور زمینی باکو،تور باکو و رزرو هتل در باکو هستید،خواهشمندیم با کارشناسان ما در تماس باشید تا بهترین خدمات را برای شما فراهم کنند.

موفق باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.