هتل آیوی گاردن

صفحه نخست هتل هتل آیوی گاردن

با هتل آیوی گاردن باکو  آشنا شوید

شاید شما هم به دنبال این باشید که در هتلی که در مرکز شهر باکو و یا راحت بگوئیم در دل شهر باکو واقع شده است با قیمتی مناسب اقامت داشته باشید.اگر این چنین است در این مقاله همراه ما باشید تا شما را با یکی از هتل های پنج ستاره باکو که در بهترین نقطه این شهر زیبا واقع شده است آشنا سازیم.در ادامه همراه باکوهلدینگ باشید تا شما را با هتل آیوی گاردن باکو آشنا سازیم.

[aparat id="EHyjZ"]

این هتل پنج ستاره،واقع در خیابان نسیمی، در فاصله 3.9 کیلومتری از میدان فواره، 5 کیلومتر از میدان آزادی و 5 کیلومتر از برج دختر قرار دارد.از مهمترین مزایای هتل آیوی گاردن باکو میتوان به داشتن اتاق های تمیز و پنج ستاره،سالن ورزشی،لابی،استخر،سونا،بار،حمام ترکی،رستوران و ... اشاره کرد.در واقع موقعیت مکانی عالی این هتل باعث شده است که در اکثر روزهای تابستان،به صورت کامل رزرو شود.

تصویری از اتاق های هتل آیوی گاردن باکوهمانطور که می دانید خیابان نسیمی یکی از محبوب ترین خیابان های شهر باکو است  که پر از رستوران های متنوع،فروشگاه ها و ... است.به همین دلیل گردشگران تور باکو از سرتاسر این شهر زیبا،همه روزه به سمت این منطقه سرازیر می شوند تا از قدم زدن در آن لذت ببرند.شما نیز در صورتیکه قصد دارید در این منطقه جذاب اقامت داشته باشید،پیشنهاد می دهیم تا در هتل آیوی گاردن باکو اقامت کنید.

طبق رنکینگ سایت بوکینگ،این هتل از امتیاز بالایی در بین کاربران برخوردار بوده است.

ثبت دیدگاه

عضویت در خبرنامه

دریافت اخبار و کدهای تخفیف ویژه