هتل جیره باکو

صفحه نخست هتل هتل جیره باکو

هتل جیره باکو را بیشتر بشناسید

اینکه در مرکز شهر باکو،یک هتل سه ستاره ارزان قیمت رزرو کنید،بسیار اهمیت دارد و سفر شما را بسیار ارزان و مقرون به صرفه خواهد کرد.به همین منظور ما در این مقاله تلاش کرده ایم تا یکی از بهترین هتل های سه ستاره باکو را که قیمت بسیار مناسبی با کیفیت مناسب ارائه می دهد را به شما معرفی کنیم.در ادامه همراه باکوهلدینگ باشید تا به مغرفی هتل جیره باکو بپردازیم.

[caption id="attachment_3982" align="aligncenter" width="675"]هتل جیره باکو تصویری از درب ورودی هتل[/caption]

امکانات و خدمات هتل جیره باکو

این هتل دارای رستوران،بار و اینترنت رایگان(وای فای) می باشد.مهمترین مزیت این هتل،قرار گرفتن در قلب شهر باکو،یعنی ایچری شهر است و میهمانان در تور باکو به راحتی می توانند با یک پیاده روی ساده،به اکثر دیدنی های باکو،دسترسی داشته باشند.در واقع شما با اقامت در این هتل به راحتی می توانید به برج دختر باکو،کاخ شیروانشاهان،مسجد محمد،بلوار باکو،میدان فواره ها و ... دسترسی داشته باشید.

[caption id="attachment_3983" align="aligncenter" width="675"]تصویری از اتاق های هتل تصویری از اتاق های هتل[/caption]

باید بدانید که این هتل،هتل بزرگی نیست،اما از نظر گردشگران و توریست ها،مطابق با سایت بوکینگ و تریپ ادوایزر،رنک و رتبه خوبی دارد و می تواند رضایت شما را جلب کند.

[caption id="attachment_3984" align="aligncenter" width="1024"]تصویری از رستوران هتل تصویری از رستوران هتل[/caption] موفق باشید.

ثبت دیدگاه

عضویت در خبرنامه

دریافت اخبار و کدهای تخفیف ویژه