کنسرت شادمهر عقیلی در باکو

کنسرت شادمهر عقیلی در باکو و راهنمای شرکت در آن

در این مطلب سعی داریم تا اطلاعات کامل و جامعی را به علاقه مندان حضور در کنسرت های باکو ارائه دهیم. همه ساله در نوروز زیبا و باستانی شاهد برگزاری کنسرت های باشکوه خوانندگان ایرانی در خارج از کشور هستیم. برگزاری این رویداد ها در کشورهای همسایه ایران به علت سهولت رفت و آمد و هزینه ی کمتر این امکان را برای هموطنان عزیز فراهم کرده است تا حضور بهم رسانند.اینبار نوبت به کنسرت شادمهر عقیلی در باکو رسیده است تا با این رویداد میزبان شما باشیم.در ادامه همراه باکوهلدینگ باشید.

تصویری از شادمهر در کنسرت شادمهر در باکو
تصویری از شادمهر عقیلی
مطالب مرتبط

کنسرت گوگوش در باکو

کنسرت ابی در باکو

شهر زیبای باکو که مدت هاست میزبان برگزاری رویدادهایی از این قبیل بوده است یکی از مکان های محبوب ایرانیان برای سفر و شرکت در کنسرت های خوانندگان محبوب می باشد.در سال های اخیر به دلیل افزایش حضور گردشگران در شهر زیبای باکو،تعداد کنسرت های باکو نیز افزایش یافته است.نوروز ۹۹ نیز همانند سال های گذشته با کنسرت شادمهر عقیلی در باکو به استقبال نوروز میرود.در چهارمین روز از بهار، شهر زیبای باکو شاهد حضور این هنرمند محبوب و دوست داشتنی خواهد بود.

همانطور که می دانید شادمهر عقیلی از خوانندگان مطرح پاپ می باشد که در ایران طرفداران زیادی دارد و افراد زیادی خواهان شرکت در کنسرت وی می باشند. همه ساله حضور چشمگیر مردم در کنسرت شادمهر مشاهده می شود. سالن های بی نظیر باکو که به برگزاری این کنسرت ها اختصاص داده می شود نیز به شکوه و هیجان این رویداد می افزاید.به عنوان مثال در سال ۱۳۹۸،این رویداد در سالن الکترا هال (Elektra Events Hall) برگزار شد و با استقبال بی نظیر طرفداران او همراه بود.

ما به عنوان کارگزار باکو در صددیم تا با ارائه بهترین خدمات برای تهیه بلیط کنسرت و تور باکو در نوروز ۹۹،سفر به یادماندنی را برای شما هموطنان عزیز فراهم کنیم.برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چطور می توانید در کنسرت شادمهر در باکو شرکت کنید،از شما خواهشمندیم با همکاران ما در تماس باشید تا در صورت نیاز،شما را راهنمایی کنند.

موفق باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.