بهترین بازارهای خیابانی باکو

بازاهای خیابانی باکو را بیشتر بشناسید!

بازدید از بازارها و درگیر شدن در جنجال روزانه، ساده ترین راه برای نگاه کردن به شیوه محلی زندگی و فرهنگ یک کشور است.قبل از اینکه شروع کنیم،قبل از گشت و گذار در بازارهای خیابانی باکو ، اجازه دهید ابتدا چند نکته و پیشنهادات را توضیح دهیم. بازارهای محلی از بازارهای پرتلاطم تا بازارهای نجیب و مبهم،سوغاتی های توریستی را به فروش می رسانند.در ادامه همراه باکوهلدینگ باشید.

تصویری از یکی از بازارهای خیابانی باکودو بازار معروف از جمله تزه بازار و بازار یاسیل است.بازارهای دیگر معمولا در دتسرس نیستند و تقریبا غیر ممکن است بدون کمک راهنمای محلی پیدا شوند. اگر می خواهید بیشتر از راه بازار در باکو کاوش کنید، از تور لیدر در باکو یا پذیرش هتل برای راهنمایی ها و توصیه های خود کمک بخواهید.تعداد زیادی از مردم در باکو به زبان انگلیسی صحبت نمی کنند، به خصوص در محله های دور از مرکز شهر. چند اصطلاح را در آذربایجان یا روسی بخوانید تا به شما در برقراری ارتباط با مردم محلی کمک کند.

تزه بازار ( TAZA BAZAAR )

تصویری از تزه بازار باکواگر در تور باکو میخواهید فرهنگ آذربایجان را بدون در نظر گرفتن مرکز شهر ببینید،به تزه بازار بروید.این بزرگترین بازار در باکو است که بین خیابان نظامی و ایستگاه مترو ۲۸ می قرار دارد.مردم محلی می گویند این بازار مربوط به ۷۰ سال پیش و مربوط به دوران اتحاد جماهیر شوروی است.این یکی از بازارهای خیابانی مشهور در شهر باکو است که امروزه مردم محصولات تازه، آجیل، گیاهان و انواع ادویه های شرقی را از آن خریداری می کنند.خاویار Beluga تازه،غذاهای آذری، همراه با ماهی دریای خزر، برخی از غرفه ها را پر می کند.این بازار،همه روزه از ساعت ۸  صبح تا ۵ عصر فعال است.

مطالب مرتبط

 

بازار یاسیل (Yasil Bazar)

تصویری از بازار یاسیل باکوYasil Bazar، یا “بازار سبز” یکی دیگر از بازارهای خیابانی باکو است و هنگامی که شما به باکو سفر می کنید، یک تجربه معتبر محلی را ارائه می دهد.هنگامی که شما در مرکز، Icheri Sheher یا مراکز خرید هستید، چند Bakuvians طبقه کارگر را مشاهده خواهید کرد.از مرکز شهر دور شوید و به ایستگاه قطار بروید تا بازار مورد علاقه محلی در باکو را پیدا کنید.مردم از سراسر آذربایجان سبزیجات و میوه های آلی را در این بازار، از جمله انگور و انار را می فروشند. قیمت پایین و سهم مستقیم در اقتصاد محلی این بازار را برای همه برنده می کند.این بازار همه روزه از ساعت ۶ صبح تا ۱۰ شب فعال است.در جریان باشید که به این بازار GREEN MARKET هم میگویند.

شهر باکو دارای بازارهای خیابانی متنوع دیگری است،اما از آنجا که احتمالا شما در شهر باکو اقامت طولانی نخواهید داشت،ما نیز آن ها را معرفی نخواهیم کرد.اگر چه در صورت هر گونه سوال در مورد شهر باکو،میتوانید با ما در تماس باشید و ما در حد توان،شما را یاری خواهیم کرد.همچنین در صورتیکه قصد رزرو هتل در باکو یا قصد خرید تور زمینی باکو را دارید،با ما در تماس باشید.

موفق باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.