ثبت نام دوره های تیسول

صفحه نخست مجله گردشگری باکو ثبت نام دوره های تیسول

راهنمای ثبت نام دوره های تیسول در باکو

یکی از مقرون به صرفه ترین و نزدیک ترین شهر هایی که می توان در آن نسبت به آموزش و گذراندن دوره های تیسول یا تسول اقدام کرد،شهر باکو می باشد.اما با توجه به اینکه در کشور ما نسبت به ثبت نام دوره های تیسول در باکو و پرداخت وجه آن محدودیت هایی وجود دارد،ما قصد داریم تا این موضوع را برای علاقه مندان مقدور سازیم.در ادامه همراه باکوهلدینگ باشید تا توضیحاتی بیشتر ارائه دهیم.

ثبت نام دوره های تیسول در شهر باکو

ثبت نام دوره های تیسول در شهر باکو

در دنیای زبان،مهارت‌ها و میزان تسلط زبان آموزان و اساتید در زبان انگلیسی توسط دوره‌ها و آزمون‌های متعددی سنجیده می شود. آزمون‌هایی نظیر آیلتس، تافل، GRE، EPT، MSRT و …این آزمون‌ها معیاری دقیق و معتبر در سطح جهان برای سنجش دانش زبانی زبان آموزان و متقاضیان است.از آنجایی که تدریس زبان انگلیسی یکی از فعالیت‌های محبوب در سطح بین المللی محسوب می شود، دوره‌ها و آزمون‌های معتبری در سطح بین‌المللی برای علاقه‌مندان این حوزه در نظر گرفته شده است که از این قبیل دوره‌ها می‌توان به دو عنوان از مطرح‌ ترین آنها اشاره کرد، دوره سلتا (CELTA) و تیسول . (TESOL).

دوره تیسول چیست؟

دوره تیسول و مدرک بین‌المللی که پس از پایان دوره اخذ می شود یکی از مدارک معتبر و قابل استناد برای اساتید زبان انگلیسی در سطح جهان است که توسط گروهی از کشورهای انگلیسی زبان از جمله استرالیا، انگلستان و کانادا برگزار می‌شود.این مساله برای کشورهای انگلیسی زبان از اهمیت بالایی برخوردار است که مدرسین متقاضیِ فعالیت در این کشورها دارای مدارک مورد تایید بوده باشند و استانداردهای بین‌المللی لازم برای فعالیت در این کشورها را رعایت کنند، به همین منظور مدارکی از قبیل سلتا و تیسول را به عنوان وسیله ای معتبر برای سنجش افراد در نظر گرفته‌اند.

کشورهایی نظیر کانادا (تیسول کانادا)، استرالیا (تیسول استرالیا)، انگلستان (کالج ترینیتی لندن) برگزار کننده تیسول هستند.این مراکز دوره تیسول را به دو صورت حضوری و آنلاین در سراسر دنیا برگزار می‌کنند. در سال ۲۰۲۰ این دوره در یکی از معتبرترین مراکز زبان باکو در طی چند مرحله در حال برگزاری می باشد. این مرکز زبان که یکی از شعب مجموعه ای گسترده و معتبر در انگلستان می باشد با دارا بودن اساتید بین المللی در سطح جهانی رقابت می کند.

همسایه بودن کشور آذربایجان با ایران که در قسمت شمال غرب ایران واقع شده  وبه دلیل مرز زمینی که با ایران دارد رفت و آمد را سهل و آسان و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه میکند،سالانه میزبان برگزاری دوره های بین المللی متفاوتی می باشد. یکی از دوره های مطرح برای مدرسین زبان انگلیسی دوره ی بین المللی تیسول می باشد. به دلیل عدم برگزاری این دوره در ایران و فقدان مدارک معتبر اکثر مدرسین به کشورهای همسایه مراجعه می کنند.

با توجه به مقرون به صرفه بودن هزینه های زندگی و اقامت در مدت زمان برگزاری دوره،شهر باکو موقعیت فوق العاده ای را برای ایرانیان فراهم کرده است که می توانند در بازه ای زمانی شرکت در این دوره از اقامت خود لذت ببرند.این دوره به مدت ۱۰ روز(هر روز ۸ ساعت) با انواع فعالیت های متنوع و امکان مشاهده حضوری کلاس های در حال برگزاری توسط اساتید مجرب میزبان شما علاقه مندان می باشد.

جدول تاریخ های شروع دوره ها در سال ۲۰۲۰:

جدول قیمت دوره های تسول در شهر باکوتوجه داشته باشید که ما می توانیم هزینه های اقامت شما در شهر باکو را نیز تا حد زیادی کاهش دهیم.به همین منظور در صورتیکه قصد اخذ ویزای آذربایجان،رزرو تور باکو،تور زمینی باکو،رزرو هتل در باکو و یا اجاره آپارتمان در باکو را دارید،با ما در تماس باشید.

ثبت دیدگاه

خبرنامه

عضویت در خبرنامه

دریافت اخبار و کدهای تخفیف ویژه