حال و هوای باکو در تعطیلات کریسمس چطور است؟

حال و هوای باکو در تعطیلات کریسمس

مناظر، صداها و بوی تعطیلات از پایان ماه نوامبر مشهود است.چراغ های کریسمس در خیابان ها و شلوغی، حرارت و جنب و جوش را در شهر باکو به رخ میکشد.باکو استقبال از فصل تعطیلات کریسمس با نمایش و تزئینات جالب را در دستور کار خود قرار داده است. در شب سال نو همه چیز به معنای واقعی کلمه تغییر کرده و شروع به بازی با رنگ های جدید می کند.پایتخت آذربایجان با تزئینات درخشان، نمادهای سال نو و البته ویژگی اصلی تعطیلات – درختان کریسمس تزئین شده است و به راحتی میتوان حال و هوای باکو در تعطیلات کریسمس را مشاهده کرد.

 

حال و هوای باکو در تعطیلات کریسمسدر این تعطیلات بزرگترین درخت اصلی در میدان آزادلیق نصب شد.همچنین درختان کریسمس در مکان هایی قرار دارند که جشنواره های محلی به طور سنتی برگزار می شوند – در بلوار باکو، میدان چشمه و دیگر پارک ها و میدان ها.نمایشگاه منحصر به فرد و خیره کننده درخشان “دست های سرد، قلب گرم” در میدان چشمه، که توسط صندوق Nargis سازمان یافته به شهر تجدید جادویی می دهد.

تصویری از درخت کریسمس در شهر باکودر طول سال ها، فروشگاه های معروف و مشهور جهان نیز رقابت کردند تا مشتریان را با صفحه نمایش های بی نظیر در فضای باز جذب کنند.هر کس می تواند چیزی را با توجه به سلیقه شخصی و نیازهایش پیدا کند.یک نمایش آتش بازی افسانه ای در نیمه شب در بلوار باکو تنظیم شده است.هر سال هزاران نفر از مردم در مرکز شهر جمع میشوند و در فضای جشن میروند.چراغ های جذاب، دکوراسیون و چشم نواز درختان سال نو همه را در سرزمین عجایب زمستانی غرق میکند.

تصویری از خیابان های باکو در کریسمسدر روز ۳۱ دسامبر (روز همبستگی آذربایجان جهان)، ۱-۲ ژانویه (سال نو) روزهای غیر کار در آذربایجان اعلام شد. اولین روز کاری سال ۲۰۱۹، ۳ ژانویه خواهد بود.پیشنهاد ما این است که در جشن سال نو میلادی در باکو شرکت کنید و از تور کریسمس باکو استفاده کنید و لحظات به یاد ماندنی و شاد را برای خود ثبت کنید.همچنین در صورتیکه قصد رزرو تور زمینی باکو ،رزرو هتل در باکو ،اجاره آپارتمان در باکو و یا ویزای آذربایجان را دارید با ما در تماس باشید.

موفق باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.